11 2/19 - (3 17/19 + 6 14/19)

+5
Ответы (1)
  1. 17 мая, 04:51
    0
    11.2/19 - (3.17/19+6.14/19) = 11 ц. 2/19 - (9 ц. 31/19) = 11 ц. 2/19-10 ц. 12/19=10 ц. 21/19-10 ц. 12/19=9/19