50 000 - (7 263-2 817) * 6

+4
Ответы (1)
  1. 15 июня, 21:12
    0
    50 000 - (7 263-2 817) * 6=23324

    7 263-2 817=4446

    4446*6=26676

    50 000-26 676=23324