27 356-160*3=

41 008-240*4=

70 005-320*2=

+5
Ответы (2)
  1. 7 ноября, 23:28
    0
    27356-160*3=27356-480=26876

    41008-240*4=41008-960=40048

    70005-320*2=7005-640=69365
  2. 8 ноября, 02:05
    0
    27356-480=26876

    410008-960=40048

    70005-640=69365