28*7 - (32-16) / 4+51/17-14

+4
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 19:41
    0
    28*7 - (32-16) / 4+51/17-14=181

    1) (32-16) = 16

    2) 16/4=4

    3) 28*7=196

    4) 51/17=3

    5) 196-4+3-14=181