Запиши цифрами 375 дес., 400 дес.

+2
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 16:44
    0
    375=300+70+5 400=400+0
  2. 16 ноября, 20:09
    0
    1) 375 дес.-3.750

    2) 400 дес.-4.000