Найди 1/5 чисел: 105,200,310.

Сколько копеек в 1/10 гривни? в 1/5 гривни?

+2
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 02:52
    0
    1/5*105=21

    1/5*200=40

    1/5*310=62

    1/10 гривни=10 копеек

    1/5 гривни=20 копеек