227,36: (865,6-20,8*40,5) * 8,38+1,12=

+3
Ответы (1)
  1. 9 августа, 07:20
    0
    227,36: (865,6-20,8*40,5) * 8,38+1,12=83,244

    20,8*40,5=842,4

    865,6-842,4=23,2

    227,36:23,2=9,8

    9,8*8,38=82,124

    82,124+1,12=83,244