78:3-95: (82-63) + 56*3+1000:200

+4
Ответы (1)
  1. 30 мая, 06:29
    0
    1) 82-63=19

    2) 78:3=26

    3) 95:19=5

    4) 56*3=168

    5) 1000:200=5

    6) 26-19=7

    7) 7+168=175

    8) 175+5=180