Выполни действия: 4 мв квадрате 9 с в квадрате+96 см в квадрате =, 5 м6 см-4 дм8 см =,3 т 8 ц: 5 =,9 кг75 г*320 =, 7 мин3 с-5 мин18 с =, 2 ч40 мин: 8

+2
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 01:09
    0
    4 мв квадрате 9 с в квадрате+96 см в квадрате=?

    5 м6 см-4 дм8 см=506 см-48 см=458 см=4 м 58 см

    3 т 8 ц: 5=3800 кг/5=760 кг=7 ц 60 кг

    9 кг75 г*320=9075 г * 320=2 904 000 г = 2 т 904 кг

    7 мин3 с-5 мин18 с = 423 с-318 с=105 с=1 мин5 с

    2 ч40 мин: 8 = 140/8=17,5 минут