8,25-3 5/6

0.12*4 1/6

(1.5-1/3) * 2 6/7

Решите

(x+1/3) * 1/2=0/8

+2
Ответы (1)
  1. 29 июня, 03:00
    0
    8,25 - 3 5/6 = 8 25/100-3 5/6 = 4 5/12

    0,12*4 1/6 = 12/100 * 4 1/6 = 300/600 = 1/2

    (1,5-1/3) * 2 6/7 = 3 14/42 = 3 1/3