12048-9080:8+874 * (63:9)

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 20:48
    0
    1) 63:9=7

    2) 874*7=6118

    3) 9080:8=1135

    4) 12048-1135=10913

    5) 10913+6118=17031