8-3 6/15=

16 3/13-6 8/13=

12-11 6/11=

(20 16/25+13 9/25) - (23 4/14 + 7 13/14

+5
Ответы (1)
  1. 11 марта, 18:21
    0
    1.8-3 6/15=8/15-51/15 = (20-51) / 15=69/15=4,6

    2.16 3/13-6 8/13=24/13-86/13=62/13=4 10/13