5 Х (48:6+2:2) - 280:20 Х3 + (50-32) : 9

+1
Ответы (1)
  1. 24 марта, 22:07
    0
    5 * (48:6+2:2) - 280:20*3 + (50-32) : 9=5*9-14*3+18:9=45-42+2=5