1. Яке число в натуральному ряду чотирицифрових чисел найменше?

А 1000

Б 9999

В 1001

2. Яким э добуток чисел 80008 и 8?

А 10001

Б 640064

В 64064

3.

1. (4*4) * 2 + (3*12) = ?

2. 5869 + (24704-19865) * 8=?

3. 19 кг 650 г + 860 г=?

4. х: (48328-28546) = 4

х=?

+1
Ответы (1)
  1. 23 января, 12:17
    0
    1) а

    2) б

    3) 1. (4*4) * 2 + (3*12) = 68

    2. 5869 + (24704-19865) * 8=44 581

    3. 19 кг 650 г + 860 г = 20 кг 500 г

    4) 48328-28546=19 782

    х: 19 782=4

    х = 19782*4

    х=79128

    79128 : 19 782 = 4

    4=4