768/24 4088/73 2688/32 3392/53 2000-450*342/900 4010-106*150/300

+1
Ответы (1)
  1. 29 августа, 19:41
    0
    768/24=32

    4088/73=56

    2688/32=84

    3392/53=64

    2000-450*342/900=1829

    4010-106*150/300=3957