7 * 9 + 12 : 3 - 2 = 23 7 * 9 + 12 : 3 - 2 = 65 7*9 + 12 : 3 - 2 = 47

+5
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 01:36
    0
    (7*9+12) : 3-2=23

    (63+12) : 3-2=23

    75:3-2=23

    25-2=23

    23=23

    (7*9) + (12:3) - 2=65

    63+4-2=65

    63+2=65

    65=65

    7 * ((9+12) : 3) - 2=47

    7*7-2=47

    49-2=47

    47=47