В одному мешку 48 кг в другому 24 кг частину розклали в 5 ящикив по 8 кг в кожний ск4 ильки ще треба розкласти

+5
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 15:55
    0
    1) 48+24=72 (кг)

    2) 72-5*8=32 (кг)

    3) 4*8=32 (кг)

    Необходимо разложить в 4 ящика по 8 кг.