4 5/7 - (х - 6 3/7) = 2 6/7

+3
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 20:37
    0
    33/7 - х + 45/7 = 20/7

    х = (33+45-20) / 7

    х = 58/7 = 8_2/7