0,8x-3 = 0,6x-8,4

0,3 - 9

+1
Ответы (1)
  1. 4 марта, 15:50
    0
    (0,8 х-3) (-9) = 0,3 (0,6 х-8,4)

    -7,2 х+27=0,18 х-2,52

    -7,218 х=-29,52