11,6 у9,5 у+6,3 у и 9,82 у+0,85 у-1,75 у

+5
Ответы (1)
  1. 17 октября, 14:31
    0
    1) 11,6 у9,5 у+6,3 у=110,2 у+6,3 у=116,5

    2) 9,82 у+0,85 у-1,75 у=8,92