0,5 + 1/3 = 2,82 + 2/5 =

+1
Ответы (1)
  1. 22 июля, 00:44
    0
    0, 5+1/=1/2+1/3=3/6+2/6=5/6

    2, 82+2 / 5=2, 82+0, 4=3, 22