Уравнение:

(7,5+х) - 2,94=5,67

p. s., знак десятичной дроби.

+5
Ответы (1)
  1. 23 октября, 15:13
    0
    (7,5+х) = 5,67 + 2, 94

    7,5+х = 8,61

    х = 8,61 - 7,5

    х=1,11