3 1/3 * 2 2/5 + (2 - 4 8/15 * 3/17) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 29 мая, 04:23
    0
    3 1/3 * 2 2/5 + (2 - 4 8/15 * 3/17) = 10/3*12/5 + 2 - 68/15*3/17 =

    =8+2-4/5 = 10-4/5 = 9 1/5