Верно ли равенство:

^6//3^6=-3

^6//4^6=4

^6 / / (-5) ^6=5

^6 / / (-6) ^6=-6

//-корень

^6-шестая степень

+4
Ответы (1)
  1. 31 января, 12:15
    0
    не верно

    Надо было

    ^6//3^6=-2

    ^6//4^6=4

    ^6 / / (-5) ^6=5

    ^6 / / (-6) ^6=-6

    //-корень

    ^6-шестая степень