6/29 * (6-2 3/11*1 2/9)

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 23:49
    0
    6/29 * (6-2 3/11*1 2/9) = 6/29 * (6 - 25/11*11/9) = 6/29 * (6*25/9) = 6/29 * (54/9-25/9) = 6/29*29/9=

    6/9=2/3