5 ^n+1 - 5 ^n-1

2*5^n

+3
Ответы (1)
  1. 22 июня, 05:45
    0
    5 ^n+1 - 5 ^n-1 = 5^n-1 (25-1) = 24 = 12

    2*5^n 2*5^n 2*5 5