7*4 - (19+6) : 5 + (32:4) * 8 =

+4
Ответы (2)
  1. 30 января, 17:24
    0
    28-25:5+8*8=28-5+64=23+64=87
  2. 30 января, 20:38
    0
    7*4 - (19+6) / 5 + (32/4) * 8=87

    1) 7*4=28

    2) 19+6=25

    3) 25/5=5

    4) 32/4=8

    5) 8*8=64

    6) 28-5=23

    7) 23+64=87