5*9*9*7*5*4 + (6*8*9*5) = ?

+3
Ответы (2)
  1. 12 мая, 17:43
    0
    5*9*9*7*5*4 + (6*8*9*5) = 58860
  2. 12 мая, 20:39
    0
    5*9*9*7*5*4=56700

    6*8*9*5=2160

    56700+2160=58860