А) (4 1/9 - а) + 85/9 = 9 2/9, В) 5 3/7 - (В - 2 1/7) = 2 4/7

+5
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 20:35
    0
    А)

    1) 9 2/9-8 5/9=6/9

    2) 4 1/9-6/9=3 4/9

    в)

    1) 5 3/7-2 4/7=2 6/7

    2) 2 1/7+6/7=2 7/7=3