господарка хотила купити кавун масою 3 кг а купила 5 кг тому заплатила на 60 коп бильше скильки коштуе кавун

+5
Ответы (1)
  1. 28 июня, 17:13
    0
    5-3=2 кг

    2 кг=60 коп

    60/2=30 коп за 1 кг

    30+60=90 коп за 3 кг

    90+60 = 150 коп за 5 кг