0,75 + (-3 1/4) + 5 1/2 + (-3/4)

+4
Ответы (1)
  1. 3 января, 08:26
    0
    75/100-13/4+11/2-3/4

    3/4-13/4+22/4-3/4

    (3-13+22-3) / 4 = 9/4 = 2 1/4