15 3/28 - (4 11/28+у) = 7-1 9/28

+4
Ответы (1)
  1. 11 июня, 04:33
    0
    15 3/28 - (4 11/28+у) = 7-1 9/28 15 3/28 - (4 11/28+у) = 5 19/28 (4 11/28+у) = 15 3/28-5 19/28 4 11/28+у=9 12/28 y=9 12/28 - 4 11/28 y=5 1/28 15 3/28 - (4 11/28+5 1/28) = 7-1 9/28 5 19/28=5 19/28