31 ч24 мин-12 ч50 мин =,12 сут. 5 ч-6 сут. 13 ч =,5 сут. 8 ч+2 сут. 23 ч =,3 сут 15 ч+22 ч=

+2
Ответы (1)
  1. 23 марта, 08:36
    0
    31 ч24 мин-12 ч50 мин=1884 мин-770 мин=1114 мин

    12 сут. 5 ч-6 сут. 13 ч = 293 ч-157 ч=136 ч

    5 сут. 8 ч+2 сут. 23 ч=128 ч+71 ч=199 ч

    3 сут15 ч+22 ч = 87 ч+22 ч=109 ч