15-6/7

3 1/5-1 3/5

2 4/9-1 7/9

+1
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 04:38
    0
    15-6/7=14 7/7-6/7=14 1/7

    3 1/5-1 3/5=2 6/5-1 3/5=1 3/5

    2 4/9-1 7/9 = 1 13/9-1 7/9=6/9=2/3