Х-4,2=5,9 2,9+Х=3,5 4,13-Х=3,2 Х+5,72=14,6

+1
Ответы (1)
  1. 10 июня, 14:03
    0
    1) x=10.1

    2) x=3.5-2.9=0.6

    3) x=-3.2+4,13=0,93

    4) x = 14.6-5.72=8,88