Х-8,25=1/2

(54,03+18,7) - (4,03-4,3)

+5
Ответы (1)
  1. 25 марта, 03:20
    0
    X-8.25=27.015+9.35-4.03+4.3 x-8.25=36.635 x=36.635+8.25 x=44.885