33*3

12*2

222*4

304*2

420*2

23*20

+1
Ответы (2)
  1. 7 мая, 18:13
    0
    33*3=99

    12*2=24

    222*4=888

    304*2=608

    420*2=840

    23*20=460
  2. 7 мая, 18:47
    0
    33*3 = 99

    12*2=24

    222*4 = 888

    304*2 = 608

    420*2=840

    23*20 = 460 ...