4 - (2/3 + 2) + (2 - 2/3)

+3
Ответы (2)
  1. 24 марта, 06:58
    0
    4 - (2/3 + 2) + (2 - 2/3) = 4 - 2/3 - 2 + 2 - 2/3 = 4 - 2_2/3 = 2 - 2/3 = 1_1/3
  2. 24 марта, 08:44
    0
    - 2/3 - 2 + 2 - 2/3 = - 4/3 = - 1 ц. 1/3