9 2/7*1 2/5:13+6 3/7

+1
Ответы (1)
  1. 11 августа, 03:59
    0
    9 2/7*1 2/5:13+6 3/7=

    1) 9 2/7*1 2/5=65/7*7/5=13

    2) 13:13=1

    3) 1+6 3/7 = 7 3/7