2-3.1/7 (2-1.9/11) : 8/21

+3
Ответы (1)
  1. 18 июля, 04:24
    0
    2-3.1/7 (2-1.9/11) : 8/21 = 2-3.1/7 (2/11) : 8/21 = 2-22*2*21/7*11*8=2-3/2=1/2