Решите и сравните 3,87 + (-2,63) 5,29 + (-3,59)

+3
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 05:10
    0
    3,87 + (-2,63) = 3,87 - 2,63 = 1,24

    5,29 + (-3,59) = 5,29 - 3,59 = 1,7