925. Маса 1/2 кавуна 2 кг 600 г. Яка маса 1/5 кавуна?

926. Маса 1/3 гарбуза 4 кг 500 г. Яка маса гарбуза?

927. (920-874) •23+75•28. 84•25•7-39•39

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 06:23
    0
    925. 1) 2600/5=520 (г)

    2) 520*0,5=1040 (г) маса 1/5 кавуна

    926. 1) 4600*3=13800 (г) = 13 кг 800 г

    927. (920-827) * 23+75*28=93*23+2100=4239

    84*25*7-39*39=14700-351=14349