Б) 5 (*-1) - 4 (*-2) = 0

В) 11 * (5-2*) = 3 * (17*)

А) 5*-9=2.3*+1

+5
Ответы (1)
  1. 10 марта, 12:04
    0
    Б) 5 х-5-4 х+8=0

    х+3=0

    х=-3

    в) 55-22 х=51 х

    55=73 х

    х=55/73

    а) 5 х-2,3 х=10

    2,7 х=10

    х=100/27