Ой с = 2/25 8 (с-2,7) + 2 с

+4
Ответы (1)
  1. 13 марта, 02:12
    0
    8 с - 21,6+2 с = 10 с - 21,6

    10/1*2/25 - 21/6 = 4/5-21/6 = 24/30-105/30 = - 81/30 = - 2 21/30 = - 2 7/10 = - 2,7