Y-2 7/30=4 5/15+1 1/12=

+1
Ответы (1)
  1. 20 октября, 08:02
    0
    У=4 5/15+1 1/12+2 7/30 У=7 20/60+5/60+14/60 У=7 39/60=7 13/20