Заменить число 30090 сумою розрядних доданкив

+1
Ответы (2)
  1. 31 января, 12:56
    0
    Число представится так - 30090=30000+90
  2. 31 января, 13:57
    0
    30090 = 30000 + 90

    Или же: 30090 = 10000*3 + 10*9

    P. S. * - умножить.