Кабыргаларынин узындыгы 4 см 5 мм жане 5 см тик тортбурыш сыз. Онин пераметирин тап

+4
Ответы (2)
  1. 28 июля, 13:27
    0
    Мини. p = (45 см+5 см) * 2 = 100
  2. 28 июля, 16:31
    0
    P = (a+b) * 2

    P = (4,5+5) * 2=19