3*9*3-3*6+7 (3*9) = ?

3-4*9+7*6-9-4*9-2=?

+3
Ответы (1)
  1. 18 октября, 23:08
    0
    1. 61-18+7 * (27) = 43+189=252

    2. 3-36+42-9-36-2=-38