6,89*10 = 6,89*100 = 6,89*1000 = 6,89*10 000 = 6,89*0,1 = 6,89*0,01 =

+1
Ответы (1)
  1. 16 января, 22:07
    0
    6,89*10=68,9

    6,89*100=689

    6,89*1000=6890

    6,89*10 000=68900

    6,89*0,1=0,689

    6,89*0,01=0,0689