3.5-2.5

7.8+3.8

4.8+6.8

+1
Ответы (2)
  1. 25 июля, 11:52
    0
    3.5-2.5=1

    7.8+3.8=11.6

    4.8+6.8=11.6
  2. 25 июля, 13:29
    0
    3.5-2.5=1

    7.8+3.8=11.6

    4.8+6.8=11.8